مدیران کسب و کارها و تمامی افرادی که کالا یا خدماتی برای عرضه دارند به فروشگاه آنلاین نیاز دارند؛ طبیعتا هر کدام به سبک خود.

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین بسیار کم هزینه تر از فروشگاه حضوری است اما برداشته شدن مرزهای جغرافیایی ، مهمترین دلیل افراد برای داشتن یک فروشگاه آنلاین است.
 

ما هم در راهکارهای همراه آماده همراهی شما در راه اندازی کسب و کار آنلاین شما هستیم.

فروشگاه آنلاین متناسب با ایده شما می تواند به مشتریان متنوعی سرویس دهد یا اگر علمی تر صحبت کنیم  مدل کسب و کار شما می تواند هر یک از حالات B2C، B2B، C2B و یا C2C باشد و برای هر کدام از آنها نمونه های موفق زیادی وجود دارد. پس از مشخص شدن نوع بیزینس مدل، نوع فروشگاه خود را هم انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید.
 

انواع فروشگاه آنلاین:

1- فروشگاه تک فروشنده:

شما محصولات یا خدماتی دارید و می توانید با راه اندازی وب سایت، آنها را به فروش برسانید. زیرساخت اولیه مورد نیاز شما طی تنها دو هفته آماده خواهد شد و پس از آن می توانید به راحتی کسب و کار خود را مدیریت کنید.

2- فروشگاه چند فروشنده:

در این روش که بیشتر به فروشگاه های مارکت پلیس یا واسطه ای شناخته شده اند، مالک فروشگاه آنلاین، زیرساختی تهیه می کند و با ارتباطاتی که دارد آن را در اختیاز فروشندگان دیگر قرار می دهد و درصدی از درامد سهم او خواهد بود. البته اگر چند فروشنده خوش فکر هم در کنار هم قرار بگیرند می توانند به صورت اشتراکی این زیرساخت را تهیه کنند و از مزایای بیشمار این کار تیمی بهره مند شوند. زیرساخت اولیه این فروشگاه که پیچیدگی های بیشتری هم به نسبت نوع اول دارد سه هفته زمان نیاز دارد.
 

برای اینکه با روش کاری تیم راهکارهای همراه بیشتر آشنا شوید در ادامه توضیحات فنی روش اجرای پروژه ها را به اختصار توضیح می دهیم.

با ما در تماس باشید
info@allysolutions.ir و 02186083605 
 

روش اجرای سامانه:

طراحی هر سامانه وب با چالشهای جدی مواجه است که راهکارهای متنوعی را می طلبد. مجموع راهکارهایی که در توسعه هر سامانه وب باید در نظر گرفته شود در دو دسته می گنجند. دسته اول مجموعه اتفاقات تکنیکالی است که طبعا در تمام سایتهایی که با تکنولوژیهای موجود امروز طراحی می شوند باید در نظر گرفته شون.  موارد زیر از این دست ویژگی هاست:
 • استفاده از قابلیتهای HTML5 و CSS3
 • طراحی و اجرای واکنش گرا (Responsive)  برای مانیتورهای Full HD تا موبایل
 • استفاده از Font Icon ها به جای بیتمپ جهت انعطاف پذیری، حجم کم و نمایش بهینه در نمایشگرهای Retina
 • طراحی مطابق با تازه ترین ترندهای طراحی تعاملی نظیر متریال دیزان و فلت دیزاین
 • اجرای Cross-browser جهت نمایش درست در تمام مرورگرهای رایج
 • بهینه سازی و فشرده سازی فایلهای css و js و تصاویر جهت لود سریعتر وبسایت
 • استفاده از یک CMS که بدون هیچ محدودیتی و به سادگی محتوای سایت را بتواند مدیریت کند.
 • استانداردسازی هایی نظیر خواناسازی URL ها، استفاده از کدهای Schema و Open Graph و...
 • استفاده از پتانسیل های مالتی مدیا نظیر استفاده از ویدئو و صوت
ویژگیهای فوق برای هر سامانه وب که امروزه طراحی می شود لازم است، اما کافی نیست. در واقع ممکن است وبسایتی تمام خصوصیات فوق را داشته باشد، اما کماکان وبسایت خوبی ارزیابی نشود و به اهداف تعریف شده آن دست نیابد. بنابراین دسته دوم ویژگیها، شامل راهکارهایی می شود که نیاز به تحلیل و بررسی بیشتر هر پروژه دارد و باید با در نظر گرفتن شرایط خاص هر سامانه وب در مورد آنها تصمیم گیری نمود.  بدین ترتیب بر اساس اهدافی که بر مبنای اولویت بندی برای یک وبسایت تعریف شده، ممکن است استراتژی های متفاوتی تعریف و پیاده سازی شود.  مزیت رقابتی شرکت ، علاوه بر ارائه تمام ویژگیهای دسته اول، مطرح نمودن پیشنهادات ایده محور و خلاقانه، ارائه خدمات جامع در حوزه طراحی و پیاده سازی و عدم تک بعدی نگری در این زمینه است. طبعا بررسی کامل و آنالیز وبسایت جهت تدوین پیشنهادات خاص و ایده محور به زمان قابل توجهی نیاز دارد و بخشی از پروسه طراحی و پیاده سازی است که به صورت متقابل با همکاری سفارش دهنده صورت میگیرد. بنابراین در ادامه لیستی از بخش ها و امکانات کلی وبسایت بر اساس درخواست اولیه مشتری تدوین گردیده است تا پس از توافق کلیات، جزئیات موارد مشخص گردیده و قرارداد فی ما بین امضا و پروژه آغاز گردد.
 • پژوهش و آنالیز (ارائه به صورت مکتوب)
           - تدوین پرسشنامه، پژوهش میدانی، بررسی و تدوین اهداف، استراتژی، مزیت های رقابتی، شناسایی و تحلیل رفتار انواع کاربران )پرسونا(، سناریوهای UX   
           - ارائه جدول مدیریت زمان پروژه 
           - تدوین نقشه سایت و طراحی لی آوت کلی  (Wireframe)
 
 • اجراي استاتيک : این مرحله شامل بخش هایی مانند طراحی پرتال اصلی و پنل های کاربری مانند پیاده سازی صفحه اصلی ، پیاده سازی داخلی (دو نمونه لیست و فول تکست صفحات متنی) ، پياده سازي لیست محصولات ، پياده سازي صفحه محصول ، پیاده سازی صفحه دسته بندی اصلی ، پياده سازي صفحات سبد خريد و فرمها،  پياده سازي پنل کاربري (سوابق خريد) ،  پیاده سازی UI Kit (مجموعه المانهاي رايج براي صفحات داخلي) که تکنولوژی های زیر استفاده می گردد : 
           - Angular 8
           - Bootstrap 4 / scss
           - javascript ES6/ES7 / type script
 
 • نسخه واکنش گرا  (Responsive) :  طراحي و اجراي Full Responsive بهينه شده براي موبايل و تبلت

 

 • برنامه نویسی اختصاصی سیستم : متدلوژِی توسعه سیستم Agile-RUP میباشد و زبان مدلسازی UML در بستر .Net UML Modeling درفاز تحلیل و طراحی مورد استفاده قرار میگیرد که در صورت صلاحدید پیمانکار مطابق بند های قرارداد در اختیار قرار داده خواهد شد. تکنولوژی های مورد استفاده جهت برنامه نویسی کل سیستم Market Place اعم از پرتال اصلی ، پنل مشتریان ، پنل های مدیریتی و تامین کننده گان در بستر های وب و اپلیکیشن موبایلی شامل موارد زیر میباشد : 

Server side :

o .net core 3.1 – C#
o Sql server / Entity framework core
o NewtonsoftJson
o JwtBearer (Token)
 
Android - java
o Library for Request and Response -> Retrofit
o DataBase -> Room 
o Image Loading and Download and caching -> Glide
o Framwork for Design -> Material Google And Androidx
o Handle Notification Message -> Firbase
o Log Crash -> Firebase CrashList
o Load Animation -> Lottie
 
IOS - swift
o Library for Request and Response -> Alamofire
o Parsing response --> SwiftyJson
o DataBase -> Realm
o Image Loading and Caching -> Kingfisher
o Network status -> ReachabilitySwift
o Handle Notification Message -> Firebase/core
o showing animation -> Lottie-ios
 
Data Base 
o Microsoft Sql Server 2017
 
 • پکیج پایه بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) شامل تگ گذاریهای استاندارد، داینامیک سازی متاتگها، اختصاص Slug برای هر پست، درج کدهای Schema ، کلیدهای اشتراک گذاری، نصب و فعالسازی آمارگیر Google Analytics
 • پشتیبانی خطاهای ناشی از کدنویسی و برنامه نویسی (گارانتی)

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید از طریق ایمیل info@allysolutions.ir و یا تلفن 02186083605 با ما در تماس باشید.